14 - 16 вересня 2021 р.
Взяти участь English Facebook Telegram

Експозиція електро-транспорту у рамках виставки GREENA, 3-5 вересня

Експозиція електро-транспорту у рамках виставки технологій заміського життя GREENA.com.ua 03-05 09/2021 www.pluginua.com
Заміський стиль життя та екологіч-ність стали найактуальнішими трендами сьогодення. Цього року прийнято рішення про спільне проведення виставок Plug-In та GREENA, що презентують повний комплекс технологій для комфортного життя за містом, в тому числі й усі популярні види транспорту, які потребують «підклю-чення до розетки»: електричні автомобілі, самокати, велосипеди та інші транспортні засоби.Цільова аудиторія заходів ідентична, тому ми впевнені, що їх одночасне проведення матиме позитивний ефект для учасників та відвідувачів, дасть змогу реалізувати більш ефективну рекламну кампанію та залучити значно більше клієнтів.
ПРИХИЛЬНИКИ електротранспорту. ВЛАСНИКИ приватних будинків. БІЗНЕС-АУДИТОРІЯ: керуючі компанії ЖК та комерційних об'єктів, представники ОСББ. ПРЕДСТАВНИКИ органів місцевого самоврядування.
ТЕМАТИКА: Електромобілі Електроавтобуси Гібриди    Електромотоцикли, мопеди, скутери Електровелосипеди, гіроскутери, моноколеса  Зарядні станції Акумулятори, двигуни, контролери Програмне забезпечення Аксесуари: кабелі, прохідники Сервіс Лізинг
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ОБЛАДНАНА ПЛОЩА $ 80/м2 ключає модульні конструкції, пластикові меблі, килимове покриття, освітлення, підведення електроенергії, назву компанії на фризі стенду, охорону експонатів у нічний час. НЕОБЛАДНАНА ПЛОЩА $ 60/м2 включає охорону експонатів вночі. РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВНЕСОК обов’язковий для всіх учасників $ 200. Мінімальна площа для експонування одного електрокара — 30 м2. Усі ціни включають ПДВ. Оплата здійснюється у національній валюті України за курсом НБУ на день виставлення рахунку.
Тест-драйв електрокарів за одну одиницю $ 30
З ПИТАНЬ УЧАСТІ  ЗВЕРТАЙТЕСЬ:
Експозиція електро-транспорту Сергій Крот +380 (67) 504-0552 krot@eindex.kiev.ua www.pluginua.com
Ілона Глуховська моб. +380 (67) 509-5683, hlukhovska@eindex.kiev.ua