29 - 31 травня 2020
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Компанія ALTER ECO бере участь у ІV міжнародній виставці електрокарів та гібридів PLUG-IN UKRAINE 2019

Вже вчетверте 24-26 травня в Києві проходитиме Міжнародна виставка електрокарів і гібридів Plug-In Ukraine 2019. Як виробник електрозарядних станцій, компанія ALTER ECO не змогла бути осторонь такої вагомої події.

Наразі ALTER ECO ЕЗС пропонує три варіанти електрозарядних станцій: MONO, DUO та QUATTRO, відповідно для зарядки одного, двох і навіть чотирьох електроавтівок. У компанії зазначають, що станції відрізняє відмінна якість за помірною ціною, адже технологічні потужності виробництва – українські.
З особливою увагою виробник віднісся також до комфорту, безпеки водіїв: усе обладнання та відповідні сервіси пройшли ретельну перевірку. Відтепер, ставлячи машину на зарядку, чи після цього, можна не хвилюватись за справність автомобіля, адже ЕЗС відповідають найсуворішим нормативам якості та стануть запорукою тривалої експлуатації електрокара.

«Велика мета ALTER ECO загалом – це повсякчасне життя у стилі ЕКО, відповідно й розвиток інфраструктури для екологічної середи», – зазначає директор компанії Едуард Синьковський. «Електрозарядні станції – один з напрямків, який ми розвиваємо, адже саме за електромобілями бачимо майбутнє. Сьогодні презентуємо та запрошуємо оцінити – по-справжньому якісний і сучасний продукт. ALTER ECO ЕЗС «виринає на поверхню», щоб внести свій еко-вклад! Прагнемо подальшого розвитку, пропонуємо лояльні тарифи для водіїв, привабливі умови для інвесторів та компаній-партнерів. Відкриті до спілкування!»

Переваги ЕЗС ALTER ECO:

- Надійність
Фіксація з’єднувача в ЕЗС
ЕЗС стійкі до кліматичних умов
Захист авто від стрибків напруги
Електронний ключ та пін-код тільки у власника

- Економічність
Найкращі тарифи на зарядку в Україні
Мінімум часу для підключення та відключення
Швидкий або заощадливий режим для батареї
Поповнення рахунку від 10 грн, повернення залишку

- Простий і доступний сервіс
Онлайн гаманець Visa/MasterCard
Швидка активація зарядки ключем та пін-кодом
Моніторинг статусу ЕЗС на мапі
Легка зарядка в 3 дії. Автоматичне відключення і тарифікація

- Відмінне співвідношення ціна/якість
Світовий рівень обслуговування
Доступніше закордонних аналогів
Високий технічний рівень, функції та сервіс

www.altereco.ua
https://sp4u.energy

Додаткову інформацію щодо ЕЗС буде радий повідомити особисто директор ALTER ECO: Едуард Синьковський, 050 388 88 78, evcs@altereco.ua.

Приєднуйтесь до нас у facebook.com/AlterEcoEVCS; facebook.com/SmartPower4U


14.05.2019